Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Michał Przepiera. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Michał Przepiera. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Paraliżu urzędu nie będzie, trudno też mówić o kolejnym lockdownie - jak podkreślał zastępca prezydenta Szczecina Michał Przepiera, w czasie jesiennych zachorowań na koronawirusa najważniejszy jest zdrowy rozsądek.
W "Rozmowach pod krawatem" pytaliśmy o działania miasta w związku z wprowadzeniem w Szczecinie żółtej strefy. Przepiera odpowiadał, że - między innymi - zarząd miasta podzielony jest na dwa izolowane od siebie zespoły a sam urząd pracuje na tyle, na ile może normalnie.

- Myślę, że paraliżu nie będzie. Trudno mówić o kolejnym lockdownie. Trzeba żyć i się dostosować. Jak wiemy, urząd nie ma zastosowanej formuły, co do cyklu pracy urzędników wewnątrz. Jest natomiast określone limitowanie wejścia osób z zewnątrz w stosunku do urzędu. Wiemy, że wizyty są umawiane. To na pewno jest uciążliwość dla mieszkańców i dlatego przepraszamy i prosimy o zrozumienie - mówił Przepiera.

Michał Przepiera w urzędzie odpowiada za inwestycje. Zastępca prezydenta podkreślał, że mimo niższych wpływów do budżetu, w 2021 roku urząd nie zamierza rezygnować z obecnie realizowanego programu przebudowy Szczecina.
Paraliżu urzędu nie będzie, trudno też mówić o kolejnym lockdownie - podkreślał zastępca prezydenta Szczecina Michał Przepiera.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty