Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

źródło: https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki?fbclid=IwAR0ykMD6qIFXf8JID3LtmPJMjjfVQ8N6KpFWhv3sixqNEft9winn4j-dkaU.
źródło: https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki?fbclid=IwAR0ykMD6qIFXf8JID3LtmPJMjjfVQ8N6KpFWhv3sixqNEft9winn4j-dkaU.
Ruszyły zapisy na sobotnie warsztaty charytatywne - "Tańczymy dla Wiktora". Cały dochód zostanie przekazany na leczenie Wiktora Lewickiego, u którego zdiagnozowano guza mózgu IV stopnia. Do zebrania zostało prawie 7,5 mln zł.
Warsztaty skierowane są dla wszystkich bez względu na poziom umiejętności czy wiek - mówi Michał Pawłowski, właściciel szkoły tańca "Replay Dance Studio".

- Planujemy zajęcia z latino dla kobiet, mamy zajęcia z hip-hopu dla dzieciaków od 8 do 13 roku życia. Dodatkowo dancehall, zajęcia z choreografii dla osób troszeczkę bardziej zaawansowanych. Harmonogram będzie dostępny na naszej stronie i na naszym fanpage'u na Facebooku - wyjaśnia Pawłowski.

Zapisy ruszają już dzisiaj i potrwają do soboty lub do wyczerpania miejsc. Wystarczy wysłać maila na adres: zapisy@replay-dance.pl.
- Planujemy zajęcia z latino dla kobiet, mamy zajęcia z hip-hopu dla dzieciaków od 8 do 13 roku życia. Dodatkowo dancehall, zajęcia z choreografii dla osób troszeczkę bardziej zaawansowanych. Harmonogram będzie dostępny na naszej stronie i na naszym fanpage’u na Facebooku - wyjaśnia Pawłowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty