Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
argum.eu
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin

Grafika. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Grafika. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was spis najciekawszych wydarzeń ze Szczecina i regionu!
FESTIWAL ROŚLIN W EVENT ARENIE

Chcielibyście we własnym salonie zrobić sobie klimat jak w sercu dżungli amazońskiej? Możecie już myśleć gdzie przestawić meblościankę, bo w sobotę będzie okazja wyszarpać ogromną monsterę za niewielkie pieniądze. Startuje Festiwal Roślin!

Wydarzenie rozpoczyna się o 8 rano, w namiocie Event Areny przy ulicy Staszica w Szczecinie. Wejście za darmo - rośliny za półdarmo.

SOBOTNI REJS WYCIECZKOWCEM

Po gonitwie za paprotkami, w sobotę możecie za niewielką opłatą rozerwać się na "Joannie". Niewielki wycieczkowiec wypełni się imprezowiczami, spragnionymi dobrych rytmów i własnego towarzystwa. Boom Boat - czyli impreza z DJ-em na wodzie z widokiem na Szczecin - bilet kosztuje niecałe 60 złotych. Joanna odpływa o 18:00, a potem o 20:30. Niestety - na drugi rejs rozeszły się wszystkie wejściówki. Wkrętka "służbowo - na statek" nie działa!

GRYFIŃSKI "WŁÓCZYKIJ"

Jeśli lubicie podróże i podróżników powinniście cały weekend przesiedzieć w Gryfinie, gdzie trwa festiwal miejsc i podróży Włóczykij. Wydarzeń, pokazów, koncertów i prelekcji jest tam tyle, że nie da się ich ująć w kilku zdaniach, ale jeśli wejdziecie na stronę www.wloczykij.com, to na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. Festiwal zaczął się już w środę, ale kończy dopiero w niedzielę - zdążycie.

ODKRYJ TAJEMNICE WILLI LENTZA

Willa Lentza już otwarta! Koniec z zaglądaniem przez ogrodzenie - teraz jedna z najpiękniejszych willi w Szczecinie stała się domem kultury, który właśnie inauguruje swoją działalność. I to jak! 3 koncerty - Krzesimir Dębski, Mitch&Mitch, JazzBand
Młynarski/Masecki. Do tego wernisaże i pokazy filmów. Jeśli lubicie inny klimat - warto wpaść i przynajmniej zobaczyć jak budynek prezentuje się w środku - ROBI WRAŻENIE.

PRZYSZŁE GWIAZDY KINA POSZUKIWANE

Możecie też wybrać drogę kariery. Kariery przed kamerą. Wystarczy pojawić się przy Cafe Pleciuga na placu teatralnym. Tam w niedzielę casting - od 13 do 15 szczecińska agencja będzie dobierać statystów do filmu, do którego zdjęcia będą kręcone w Międzyzdrojach. Projekt jest owiany tajemnicą - wiadomo tylko, że akcja dzieje się w latach 70. Potrzeba łącznie aż 40 osób.

Bawcie się dobrze w ten weekend!

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty