Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
To nie była niespodzianka, a dobre wiadomości dla opozycji. Szczeciński radny Koalicji Obywatelskiej komentuje współpracę Ruchu Szymona Hołowni z Prezydentem Szczecina. Łukasz Kadłubowski w "Rozmowach pod Krawatem" zapewniał, że nie obawia się o dalszą współpracę jego klubu z Piotrem Krzystkiem. Dodał, że to dobre posunięcie przed wyborami.
- Przyjaźń i alians polityczny postępował już od dłuższego czasu. Dla mnie to nie było zaskoczenie. Cieszę się, bo uważam, że opozycja ogólnie przyjęta powinna się jednoczyć i mam nadzieję, że to będzie jeden z kroków do zjednoczenia samorządów pod tym, albo pod innym szyldem. Wspólna lista opozycji jest słusznym kierunkiem - mówi Kadłubowski.

Partyjni koledzy Kadłubowskiego jednak byli zaskoczeni tym posunięciem - Łukasz Tyszler mówił na naszej antenie, że jest zdziwiony współpracą na linii Krzystek - Hołownia. Wybory samorządowe i parlamentarne planowane są w tym samym terminie, czyli jesienią 2023 roku.
Łukasz Kadłubowski w "Rozmowach pod Krawatem" zapewniał, że nie obawia się o dalszą współpracę jego klubu z Piotrem Krzystkiem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty