Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Teresa Działoszewska (na zdj. z lewej). Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Teresa Działoszewska (na zdj. z lewej). Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Powoli dobiega końca 50. Ińskie Lato Filmowe. Już o 9 zaplanowano w kinie Morena pokaz filmowy dla dzieci „Nel i tajemnica kurokota”.
O 11 w ramach cyklu nowe kino polskie: „Fantastyczny Matt Parey” Bartka Paducha. Po projekcji spotkanie z reżyserem.

Ińskie Lato Filmowe to także wystawy, promocje książek i tzw. spacery tematyczne.
Odbyła się już promocja książki Barbary Pastuły "50 na 50, czyli 50 historii na 50-lecie Ińskiego lata Filmowego". To zapiski z rozmów z Teresą Działoszewską, dawną burmistrz Ińska, a obecnie działaczką społeczną. - W książce są historie, w których uczestniczyliśmy. To nie jest książka o mnie, ale o Ińsku i rzeczach, które robiliśmy - mówi autorka.

Codzienne wycieczki tematyczne cieszą dużym powodzeniem, jak ta do oddalonego o 20 km od Ińska - Jankowa. - Stoi tam niezwykły spichlerz - mówi Joanna Klass ze Stowarzyszenie Warsaw-Bauhaus.

Nowością w tym roku na festiwalu są Pomeranika. W piątek o 13.30 w Klubie O.Mega Lidia Lalak-Szawiel i Czesław Szawiel opowiedzą o „Otto Puchsteinie - archeologu z Łobza”.
Odbyła się już promocja książki Barbary Pastuły "50 na 50, czyli 50 historii na 50-lecie Ińskiego lata Filmowego". To zapiski z rozmów z Teresą Działoszewską, dawną burmistrz Ińska, a obecnie działaczką społeczną.
Codzienne wycieczki tematyczne cieszą dużym powodzeniem, jak ta do oddalonego o 20 km od Ińska - Jankowa. Stoi tam niezwykły spichlerz - mówi Joanna Klass ze Stowarzyszenie Warsaw-Bauhaus.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty