Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. www.facebook.com/BractwoMalychStopek
Fot. www.facebook.com/BractwoMalychStopek
Ks. Tomasz Kancelarczyk otrzymał nagrodę w kategorii "Życie" podczas jubileuszowej gali Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Zwycięzcę wybrali w głosowaniu internauci.
Ks. Tomasz jest pomysłodawcą i prezesem Fundacji Małych Stópek, organizatorem szczecińskiego Marszu dla Życia, propagatorem dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego i to przede wszystkim działalność w tych dziedzinach zdecydowała o nagrodzie.

- To zaszczyt dla mnie i dla Fundacji, którą prowadzę - przyznaje ks. Tomasz Kancelarczyk. - Bez środowiska obrońców życia, skupionych wokół Fundacji, nie byłoby tej nagrody. Trzeba rozumieć, że w pojedynkę niewiele bym zrobił i dlatego też nie jest to truizmem, że mówię o tym, że ta nagroda jest też dla innych, moich współpracowników z Fundacji i darczyńców Fundacji Małych Stópek.

Wszyscy głosujący zdecydowanie wskazali na ks. Tomasza jako osobę najbardziej przyczyniającą się do ochrony życia i pomocy matkom - mówi Monika Leszczyńska, wiceprezes do spraw członkowskich Instytutu Ordo Iuris. - Był pomysł na te nominacje, na ten plebiscyt, żeby nagrodzić tych, którzy są niezwykle odważni tak, jak ks. Kancelarczyk. Niezwykle się poświęcają, robią bardzo dobre rzeczy, a czasami nie przebija się do publicznej wiadomości.

Głosowanie odbywało się w pięciu kategoriach - Życie, Rodzina, Wolność, Chrześcijańskie Dziedzictwo Narodu oraz Kultura.
To zaszczyt dla mnie i dla Fundacji, którą prowadzę - przyznaje ks. Tomasz Kancelarczyk.
Wszyscy głosujący zdecydowanie wskazali na ks. Tomasza jako osobę najbardziej przyczyniającą się do ochrony życia i pomocy matkom - mówi Monika Leszczyńska, wiceprezes do spraw członkowskich Instytutu Ordo Iuris.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty