Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
ogłoszenie
Zobacz
reklama
Zobacz
autopromocja
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Pętla wokół Jasnych Błoni i charytatywna licytacja. Dziś o godzinie 15.00 wystartował marsz dla Roberta Dymkowskiego pod hasłem "Nie będziesz szedł sam".
Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie napastnika Pogoni Szczecin, który zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym.

- Roberta Dymkowski oglądałem jako kibic na stadionie i bardzo mnie zasmuciła informacja o tym, że zachorował tak ciężko i jeśli można się dołączyć do takiej akcji, to jest to konieczność. - Chodzimy z synem na Pogoń, byliśmy na wszystkich meczach, które odbyły się w Szczecinie, i chcemy wspierać sportowca, który tak dużo zrobił dla naszej Pogoni - mówią uczestnicy marszu.

- To jest taki zastrzyk energii nie do opisania. Tylu ludzi wspiera mnie, już myślałem, że rok temu po tym meczu charytatywnym wszyscy zapomną i tak naprawdę będzie po temacie, a tu cały czas moi znajomi wymyślają jakieś różne akcje. Czuję energię po prostu - mówi Robert Dymkowski.

W Marszu dla Dymka wziął także udział mistrz olimpijski Robert Korzeniowski. Robert Dymkowski w barwach Pogoni Szczecin rozegrał ponad 250 spotkań na najwyższym poziomie rozgrywkowym i strzelił 72 bramki.
Relacja Karola Cieplińskiego
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty