Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Tegorocznym Żaglom towarzyszy bogaty program artystyczny. Na Łasztowni można posłuchać piosenek w wykonaniu grup szantowych, celtyckich i country.
Przy tej pełnej werwy muzyce można znakomicie się bawić, ale też odpocząć - mówią szczecinianie, którzy wybrali się na te koncerty.

- Przyszłam, żeby posłuchać dobrego zespołu, który znam od zeszłego roku. Nazywa się Queen Anne's Revenge. - Ja żegluję od kawalerskich czasów. Ostatnio mam mniej do tego okazji, ale wciąż lubię słuchać szantowych melodii. - Trochę za mało miejsc siedzących, ale koncert bardzo fajny... - podkreślają uczestnicy Żagli.

Przed nami, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, występy kolejnych zespołów.

Autorka edycji: Joanna Chajdas
Relacja Antoniego Stefańskiego
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty