Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. KM PSP w Świnoujściu
Fot. KM PSP w Świnoujściu
Tunel pod Świną będzie zamknięty nocą. To kolejny przegląd zaplanowany w październiku.
Samorząd i zarządcy drogi ostrzegają, że do końca roku tunel nocą będzie zamykany jeszcze kilka razy.

Tej nocy przeprawa tunelowa zamknięta będzie w obu kierunkach, ale możliwy będzie przejazd autobusu linii nocnej. Zmotoryzowani zaś będą mogli przeprawić się promem na przeprawie centrum. Końcówka roku dla ruchu tunelowego będzie wymagająca, bo właśnie teraz zbiegają się okresowe przeglądy techniczne i gwarancyjne.

W ciągu ostatniego tygodnia tunel nocą zamknięty był już dwa razy, a przed wyspiarzami i turystami Świnoujścia jeszcze dziewięć podobnych zamknięć. Tunel zamknięty będzie od 23 do 5 nad ranem.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Relacja Joanny Maraszek [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty