Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Prom Skania. Fot. Wikimedia Commons (domena publiczna)
Prom Skania. Fot. Wikimedia Commons (domena publiczna)
Przymusową pobudkę w środku nocy mieli dziś pasażerowie promu Skania płynącego ze Świnoujścia do Ystad. Jak się okazało, na statku doszło do awarii uniemożliwiającej dalszą żeglugę.
Jednostka została zawrócona kilka mil morskich od portu, mówi przedstawicielka armatora - Katarzyna Antoń.

- Prom Skania należący do floty Unity Line z przyczyn technicznych musiał wrócić do portu w Świnoujściu. W tej chwili trwają prace serwisowe na promie. Czekamy na informację ostateczną o gotowości promu Skania na wejście na linię poinformowała Antoń.

Wiele zastrzeżeń mieli podróżujący. Jeden z nich poskarżył się, dzwoniąc na czujny telefon Radia Szczecin.

- Co ciekawe, Unity Line nie do końca daje się mieć procedury w tego typu awariach, ponieważ pasażerowie nie do końca wiedzieli, co się stało, nie dostali tak naprawdę informacji, czy spodziewane odpowiednie będzie zgodnie z czasem - poinformował słuchacz.

Ostatecznie pasażerowie zostali przebukowani na prom Polonia, który od kilku godzin płynie do Danii. W tej chwili znajduje się na wysokości niemieckiej wyspy Rugia.

Edycja tekstu: Natalia Chodań
Jednostka została zawrócona kilka mil morskich od portu, mówi przedstawicielka armatora - Katarzyna Antoń.
Wiele zastrzeżeń mieli podróżujący. Jeden z nich zadzwonił na czujny telefon Radia Szczecin.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty