Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Pixabay/JerzyGórecki
Fot. Pixabay/JerzyGórecki
Do brutalnej sytuacji doszło na ulicy Nowowiejskiej na Bezrzeczu. Straż Gminna w Dobrej prosi o kontakt świadków zdarzenia.
Właściciel owczarka belgijskiego miał przyjechać na miejsce samochodem, po czym oddalić się z miejsca zdarzenia - mówi Andrzej Budzyński komendant Straży Gminnej w Dobrej.

Mamy z jednych z kamer wizerunek tego psa. Mamy także wytypowane dwa adresy w naszej gminie do sprawdzenia. Może to być potraktowane jako przestępstwo. Jeżeli ustalimy, to i tak powiadomimy Państwowo-Straż Łowiecką - dodał Budzyński

Osoby, które mogą mieć informacje o zdarzeniu proszone są o kontakt ze Strażą Gminną w Dobrej.
tel. 91 311 52 56, po godz. 15:00: 501 701 076

Edycja tekstu: Natalia Chodań

Właściciel owczarka belgijskiego miał przyjechać na miejsce samochodem, po czym oddalić się z miejsca zdarzenia - mówi Andrzej Budzyński komendant Straży Gminnej w Dobrej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty