Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Materiały Prasowe organizatora
Materiały Prasowe organizatora
Radosny czy katastroficzny - jaki jest obraz szczecińskiej kultury? Jak odnajduje się Szczecin w panoramie sztuki polskiej, transgranicznej i międzynarodowej?
Jakie są publiczności i społeczności odbiorców miasta i regionu? Czy opieramy się na badaniach, faktach i szerszych punktach odniesienia czy lokalnych wyobrażeniach?
Na te i inne - trudne pytania - postarają się odpowiedzieć uczestnicy dzisiejszej dyskusji "SZTUKA W SZCZECINIE – JAK TO (NIE?) DZIAŁA"
To jedno z wielu spotkań, które odbywają się w Szczecinie w czasie „Kultury Wolności”.

Jeden z uczestników debaty Stanisław Ruksza, dyrektor TRAFO podkreślił, że potrzebujemy spotkań i wymiany myśli.

- Tu się nie ma na co obrażać, tylko trzeba zgodzić się z rzeczywistością, właściwie ją zdiagnozować, że pewne modele u nas powstają później, ale możemy też się uczyć na błędach innych i zrobić je naprawdę w wymiarze, w formacie europejskim, dialogującym. Nie musimy już powielać tego, co zawsze było - powiedział Ruksza.

Dyskusja "SZTUKA W SZCZECINIE – JAK TO (NIE?) DZIAŁA" , którą poprowadzi Elżbieta Bielecka, rozpocznie się po 15 w Trafostacji Sztuki w Szczecinie. Debatę usłyszycie też w Radiu Szczecin. Retransmisja już po 21. Znajdziecie ją później także na stronie Radia Szczecin

Edycja tekstu: Natalia Chodań
Jeden z uczestników debaty Stanisław Ruksza, dyrektor TRAFO podkreślił, że potrzebujemy spotkań i wymiany myśli.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty