Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Zachodniopomorska policja
Fot. Zachodniopomorska policja
Miał przywłaszczyć ponad 14 milionów złotych. Mężczyzna został wydalony w trybie administracyjnym z Dominikany. Szczeciński były komornik Łukasz G. od kwietnia ubiegłego roku był poszukiwany listem gończym, a także Europejskim Nakazem Aresztowania i Czerwoną Notą Interpolu.
36-latek przez ponad rok - od stycznia 2024 roku jako asesor komorniczy przy szczecińskim sądzie Prawobrzeże i Zachód miał przywłaszczyć sobie powierzone mu pieniądze - mówi podkom. Piotr Jaworski z Komendy Wojewódzkiej Policji.

- Zachodniopomorscy łowcy głów ustalili, że w lutym 2025 roku mężczyzna opuścił Polskę i wyjechał do Republiki Dominikany. Dzięki wspólnym działaniom z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji, Komendy Głównej Policji, a także przedstawicielami Interpolu za granicą przekazano informacje umożliwiające jego lokalizację - informuje Jaworski

Mężczyzna został zatrzymany na lotnisku w Warszawie na potrzeby prokuratury. Łukasz G. w szczecińskiej prokuraturze usłyszał zarzuty przywłaszczenia mienia, przekroczenia uprawnień i przestępstwa przeciwko mieniu. Kolejne trzy miesiące ma spędzić w areszcie. Śledztwo w tej sprawie trwa.

Edycja tekstu: Natalia Chodań
36-latek przez ponad rok - od stycznia 2024 roku jako asesor komorniczy przy szczecińskim sądzie Prawobrzeże i Zachód miał przywłaszczyć sobie powierzone mu pieniądze - mówi podkom. Piotr Jaworski z Komendy Wojewódzkiej Policji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty