Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Sobota i niedziela będzie bardzo mroźna. Słupki rtęci pokażą w nocy nawet minus 13 stopni, ale synoptycy nie przewidują opadów, co nawet przy wysokiej wilgotności, nie powinno spowodować oblodzenia trakcji.
Rzecznik spółki Tramwaje Szczecińskie przyznał jednak, że służby techniczne będą przez najbliższe dwa dni (i dwie noce) mocno "dmuchać na zimne".

- Tej nocy na pewno będą jeszcze patrole pojazdów technicznych, które będą przemierzać trasy tramwajowe całego Szczecina po to, by pantografami ścierać ewentualne oblodzenie trakcji - zapowiedział Wojciech Jachim.

Działania będą prowadzone od godziny 22 do godz. 4.

Tramwaje Szczecińskie mają już ustalony harmonogram swoich działań.

- Od godziny 22 do 2 w nocy cztery pojazdy techniczne będą kursować, a w godz. 2-4 dołączy do nich siedem Tatr i te wszystkie pojazdy będą utrzymywać trakcję w stałej gotowości - powiedział.

W ciągu najbliższych 24h temperatura powietrza w stolicy Pomorza Zachodniego ma spaść do nawet minus 13 stopni.

Edycja tekstu: Jacek Rujna
- Tej nocy na pewno będą jeszcze patrole pojazdów technicznych, które będą przemierzać trasy tramwajowe całego Szczecina po to, by pantografami ścierać ewentualne oblodzenie trakcji - zapowiedział Wojciech Jachim.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty