Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Po przedłużającej się przerwie technicznej, Uznam Arena znów otwarta. Świnoujska pływalnia miejska rozpoczęła pracę z początkiem ferii zimowych.
Telefony, rezerwacje i przede wszystkim radość, że pływalnia jest znów otwarta. Ewa Wileńska, kierownik Uznam Areny, przyznaje, że entuzjazm jest widoczny.

- Staraliśmy się otworzyć obiekt jak najbardziej dla dzieci, na ferie, z tą myślą, żeby miały dostęp do atrakcji, więc ściągamy specjalnie też dla nich obiecany tor, przeszkód, dmuchańce na dużym basenie. Ludzie są wytęsknieni za dostępem do wody, do sauny - przyznała.

Dodaje, że usterka, podnośnika ruchomego dna jednej z niecek przysporzyła niemałego zamieszania.

- Problem wystąpił z ruchomym dnem. W tej chwili mamy unieruchomione dwa tory basenu sportowego. Dno jest w trakcie serwisu - powiedziała.

Najmłodsi w okresie ferii poza zapowiedzianymi atrakcjami mogą także liczyć na feryjny, ulgowy bilet wstępu.

Edycja tekstu: Jacek Rujna
Relacja Joanny Maraszek [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty