Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Szczecińskie Lodowisko przy Arenie działa tylko do przyszłej niedzieli - 15 lutego. Przed nami ostatni tydzień ferii i ostatnie 10 dni ślizgania na lodowej tafli.
Lodowisko jako jedno z nielicznych miejsc w Polsce, wyposażone jest w specjalną platformę umożliwiającą korzystanie z tafli również osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Można ją wypożyczyć w cenie pomocy do nauki jazdy na łyżwach i nie wymaga ona wcześniejszej rezerwacji.

W Szczecinie na łyżwach pojeździmy także przy Fabryce Wody, na Gubałówce oraz przy ulicy Milczańskiej i Maciejowickiej.

Edycja tekstu: Kamila Kozioł

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty