Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Mat. Szczecińskie Inwestycje Miejskie
Mat. Szczecińskie Inwestycje Miejskie
Około czterech miesięcy potrwa pierwszy etap przebudowy ulicy Emilii Plater w Szczecinie.
W tym czasie utrudnienia - głównie dla kierowców - obejmą odcinek od skrzyżowania z ulicą Firlika do skrzyżowania z ulicą Miedzianą - zapowiada zastępca Prezydenta Michał Przepiera. Dodaje jednocześnie, że wprowadzana obecnie tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie jedynie przez dwa najbliższe tygodnie.

- Zaczynamy od niewielkiej zmiany, ale już mającej swój wpływ, czyli ruchu wahadłowego. Oczywiście będzie to związane również w pewnym sensie z parkowaniem samochodów, zatem zachowamy tam dużą uważność, dlatego że po prostu będzie puszczany ruch raz z jednej strony, raz z drugiej strony - tłumaczy Przepiera.

Całkowita przebudowa ulicy Emilii Plater zakończy się prawdopodobnie w połowie przyszłego roku. Jej koszt to, prawie 20 milionów złotych.

Edycja tekstu: Natalia Chodań
W tym czasie utrudnienia - głównie dla kierowców - obejmą odcinek od skrzyżowania z ulicą Firlika do skrzyżowania z ulicą Miedzianą - zapowiada zastępca Prezydenta Michał Przepiera.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty