Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Fot. Centrum Żeglarskie
Fot. Centrum Żeglarskie
W sobotę w Centrum Żeglarskim odbędzie się uroczyste podniesienie bandery, symbolicznie inaugurujące sezon żeglarski. To ważny moment dla całego środowiska wodniackiego — znak, że sezon na wodzie został oficjalnie otwarty.
O wydarzeniach mówią zastępca dyrektora Centrum Żeglarskiego Magdalena Piasecka oraz koordynator sportu Artur Burdziej.

- Uroczyste podniesienie bandery zaplanowano na 12. Jednak zapraszamy na przystań wcześniej, ponieważ od godz. 10 wszystkie sekcje się zaprezentują. Na naszym terenie będzie również wystawa dokonań kajakowych i prezentująca nasze działania, szczególnie w tym roku - mówi Piasecka.

- Zaplanowaliśmy regaty dla oldboyów. Zapraszamy wszystkich armatorów, którzy trzymają tu swoje jachty do ścigania się i spróbowania swoich sił na tych najmniejszych łódeczkach, czyli na optymistach. Są jeszcze wolne miejsca, także zapraszamy - dodaje Burdziej.

Wydarzenie potrwa do godziny 14:30 w Centrum Żeglarskim, przy ulicy Przestrzennej w Szczecinie.

Autorka edycji: Joanna Chajdas
Relacja Katarzyny Wolnik-Sayny

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty