Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Na wybrzeżu długi weekend spędzają tłumy, a z przyjezdnymi w Kołobrzegu rozmawiał Przemysław Polanin.
Na kołobrzeskiej promenadzie tłumy niczym w środku sezonu letniego. Polacy chętnie wybrali się nad Bałtyk. Nie przeszkadza im fakt, że nad morzem trudno będzie o opaleniznę. Jak mówią turyści, nad morzem jest wiele innych sposobów na spędzenie wolnego czasu.

- Spacery, kupowanie prezentów dla dzieci. - Jazda na rowerze. - Molo warto zobaczyć, chociażby jeżeli chodzi o taką atrakcję tutaj. Cieszymy się wyjazdem z rodziną, możliwością spędzenia czasu razem. A pogoda, jak jest dobra to dobrze, a jak nie jest dobra to też dobrze - mówią turyści.

Wybierając się do Kołobrzegu lepiej porzućmy pomysł o jeździe samochodem w dzielnicach nadmorskich. Jeśli nie chcemy spędzić urlopu stojąc w korku, lepiej pozostawić auto na jednym z wybudowanych przez miasto parkingów wielopoziomowych.

Edycja tekstu: Michał Tesarski
Relacja Przemysława Polanina

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty