Skończyły się utrudnienia na drodze S6 między Kołobrzegiem a Płotami. Wcześniej doszło tam do awarii cysterny.
Zablokowany był jeden pas w kierunku Szczecina. Teraz ruch jest już płynny.
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Radio Szczecin