Mistrzostwa Europy w siatkówce nie dla Szczecina - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Szczecin.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wybudowanie hali do marca przyszłego roku byłoby możliwe, ale dla Erbudu jest to nieopłacalne. Wykonawca musiałby zatrudnić więcej pracowników i ponieść wyższe koszty.
Według naszych informacji Erbud liczył na dodatkowe kontrakty w Szczecinie np. budowę spalarni na Ostrowie Grabowskim. Przetarg na tę inwestycję wygrała jednak inna firma. Erbud nie zamierza się teraz spieszyć z budową hali. Koniec budowy zaplanowano na grudzień 2013 roku. Mecze ME miałyby się odbyć jesienią.
Od rana Polski Związek Piłki Siatkowej, Erbud oraz urząd miasta milczą w tej sprawie.

Radio Szczecin