Szczecińska Lista Przebojów
Radio SzczecinRadio Szczecin » Szczecińska Lista Przebojów
Do I Love You (Indeed I Do)
BRUCE SPRINGSTEEN
video >>


Bruce Springsteen zapowiada swój nowy album, zatytułowany ,,Only The Strong Survive”. To kolekcja piętnastu soulowych klasyków. Płytę zwiastuje przeróbka utworu Franka Wilsona ,,Do I Love You (Indeed I Do)” z lat 60. Na albumie znajdą się też covery Jimmy’ego Ruffina, The Walker Brothers, Jackie Shane i in. Swój wkład mają także The E Street Horns, a w chórkach Soozie Tyrell, Lisa Lowell, Michelle Moore, Curtis King Jr., Dennis Collins i Fonzi Thornton. ,,Chciałem nagrać płytę, na której po prostu śpiewam, a najlepszy do tego jest katalog amerykańskich klasyków z lat 60 i 70. Moim celem było przedstawienie tych piosenek współczesnemu odbiorcy w taki sposób, aby poczuł te same emocje, które ja czułem, gdy słyszałem je po raz pierwszy” – powiedział Bruce Springsteen.
Waking Up Dreaming
SHANIA TWAIN
video >>


Pięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, najlepiej sprzedająca się artystka w historii muzyki country, jedna z najpopularniejszych piosenkarek w historii muzyki pop prezentuje swój pierwszy nowy singiel od 2017 roku! Nowy singiel ,,Waking Up Dreaming” jest następstwem przebojowego filmu dokumentalnego „Not Just A Girl”. Z tej okazji ukazał się składankowy album „Not Just A Girl (The Highlights)”.
Kiedyś do ciebie wrócę
AGNIESZKA CHYLIŃSKA
video >>


,,Tak, wiem. Kolejna piosenka o miłości i to klasycznie o tej, która dała się nabrać, użyć, wykorzystać. O tym, że można z powodu własnych lęków i obaw, szukając beznadziejnie bliskości z drugim człowiekiem, natrafić na jeszcze większe kłopoty. Ale... to przede wszystkim piosenka o miłości i szacunku do samych siebie. Mamy prawo kochać i po ludzku się zawieść. Mamy prawo marzyć i ufać, choć nie zawsze dobrze na tym wychodzimy. Trzeba nam iść dalej, pomimo bólu w sercu i, nie zatrzymując w nim urazy, nie przestawać wierzyć w człowieka, ale przede wszystkim w siebie i w swoje nieodwołalne prawo do miłości” – powiedziała o tej piosence Agnieszka Chylińska. To druga singlowa zapowiedź jej nowego solowego albumu „Never Ending Sorry”. „Kiedyś do Ciebie wrócę” stanowi kontynuację historii filmowej, którą zapoczątkował teledysk do „Jest nas więcej”. Ciąg dalszy tej zagadkowej fabuły zostanie przedstawiony w kolejnych klipach Agnieszki Chylińskiej.
Boy
THE KILLERS
video >>


Amerykańska grupa The Killers miała już dwa przeboje w pierwszej dziesiątce naszej listy: ,,Human” na miejscu 6 w roku 2009 oraz ,,Somebody Told Me” na miejscu 5 w roku 2005. Teraz lansuje nowy singiel ,,Boy”, nagrany ze Stuartem Pricem, znakomitym producentem, z którym Madonna zrobiła kiedyś wielki hit ,,Hung Up”. Stuart Price pracował też ostatnio z Duą Lipą nad jej singlowymi przebojami ,,Hallucinate”, ,,Levitate” i ,,Love Again”. Trzykrotnie nagrodzony już Grammy.
I Forgive Me
ALMA
video >>


Finlandia wypuściła już w świat kilka znanych zespołów i piosenkarzy, m.in. The Rasmus, Bomfunk MC’s, HIM, także didżeja Darude. Ostatnio doskonale radzi sobie na światowych listach przebojów Alma Mietinen. Kiedyś zajęła 5 miejsce w fińskiej edycji Idola. Znamy ją m.in. z przeboju ,,All Stars”, nagranego z Martinem Solveigiem, także ,,Bonfire” z Felixem Jahnem. Teraz Alma lansuje najnowszy solowy singiel ,,I Forgive Me”.
Czyj sen dziś śnisz?
NATLIA SZROEDER & DARIA ZAWIAŁOW
video >>

Ta piosenka to symboliczne domknięcie etapu związanego z promocją ostatniego albumu Natalii Szroeder „Pogłos”. To uzupełnienie tego, co Natalia jeszcze chciała zawrzeć w „pogłosowej” historii. Duet z jej przyjaciółką Darią Zawiałow. Piosenka opowiada o tęsknocie, zatraceniu się w każdej chwili. ,,Pogłos” to drugi album w dyskografii Natalii Szroeder. Krótko po premierze płyta pokryła się złotem.
Late Night Talking
HARRY STYLES
video >>


Świetne wyniki na listach przebojów zanotował pierwszy singiel Harry’ego Stylesa ,,As It Was”, promujący jego trzeci solowy album ,,Harry’s House”. Zarówno singiel jak i album trafiły na pierwsze miejsce list na całym świecie, w tym na największych rynkach fonograficznych świata USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na liście Radia Szczecin singiel ,,As It Was” dziesięciokrotnie notowany był na pozycji nr 1! Teraz gwiazda grupy One Direction lansuje kolejny singiel z tej płyty ,,Late Night Talking”.
Free Yourself
JESSIE WARE
video >>


,,Ta piosenka to początek nowej ery. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że wydaję ją pod koniec lata. Można do niej tańczyć bez zahamowań i po prostu się bawić. Tak właśnie ostatnio się czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać” – powiedziała Jessie Ware. Nowy utwór jest zwieńczeniem fantastycznego lata Jessie Ware, która przywróciła do łask disco podczas przełożonych koncertów z trasy promującej album „What’s Your Pleasure?” i dała świetne występy na głównych scenach Glastonbury, Primavera Sound i Open’er Festivalu. W październiku uda się w trasę po Stanach Zjednoczonych jako support Harry’ego Stylesa podczas trasy „Love on Tour” na pięciu koncertach w United Center w Chicago. Pomiędzy występami na długo oczekiwanych trasach przesiaduje w studiu, gdzie pracuje nad swoim niecierpliwie oczekiwanym piątym albumem studyjnym.
Told You So
SUPER-HI
video >>


Po sukcesie piosenki ,,Following The Sun” brytyjski duet producencki Super-Hi powraca z nowym singlem ,,Told You So”, znów utrzymanym w bardzo tanecznym rytmie z eleganckim wykorzystaniem akustycznych gitar i funkowo brzmiącej linii basu. Czy nowy singiel powtórzy sukces poprzedniego? ,,Following The Sun” zanotował 150 milionów streamów, 250 tys. odtworzeń radiowych i prawie 2 miliony wyszukań w serwisie Shazam. Po sukcesach w Europie i Australii aktualnie szturmuje listy przebojów w USA.
Glimpse Of Us
JOJI
video >>


Naprawdę nazywa się George Kusunoki Miller, ma 29 lat i pochodzi z Japonii. Od kilku lat mieszka i nagrywa w Nowym Jorku. Zaczynał od publikowania na Youtubie. Przez ostatnie dwa lata milczał, ale teraz powrócił z piosenką ,,Glimpse Of Us”, którą robi coraz większe zamieszanie na listach przebojów na całym świecie. Ballada opowiadająca o minionej miłości znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu w światowym serwisie Spotify!
1234567