Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Zawodnicy AZS Szczecin Konrad Wasielewski i Piotr Licznerski zdobyli w Sewilli srebrny medal Mistrzostw Europy w wioślarstwie w rywalizacji czwórek podwójnych. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Zawodnicy AZS Szczecin Konrad Wasielewski i Piotr Licznerski zdobyli w Sewilli srebrny medal Mistrzostw Europy w wioślarstwie w rywalizacji czwórek podwójnych. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Zawodnicy AZS Szczecin Konrad Wasielewski i Piotr Licznerski zdobyli w Sewilli srebrny medal Mistrzostw Europy w wioślarstwie w rywalizacji czwórek podwójnych.

Zawodnicy AZS Szczecin Konrad Wasielewski i Piotr Licznerski zdobyli w Sewilli srebrny medal Mistrzostw Europy w wioślarstwie w rywalizacji czwórek podwójnych.
Nasza osada w finałowym wyścigu uległa jedynie reprezentantom Niemiec.

Ze złotej czwórki podwójnej, która wygrała igrzyska olimpijskie w Pekinie i czterokrotnie zdobyła mistrzostwo świata w składzie pozostał tylko szczecinianin Konrad Wasielewski.

Pozostałych dominatorów w osadzie zastąpili w Hiszpanii Piotr Licznerski, Adam Wicenciak i Dawid Grabowski.

W sumie w zakończonych w niedzielę w Sewilli Mistrzostwach Europy w wioślarstwie reprezentacja Polski zdobyła 5 medali: cztery srebrne i jeden brązowy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty