Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

To była zabawa na 102. Przedszkolaki miały swoje sportowe święto. Maluchy w V edycji Przedszkolnej Ligi Piłki Nożnej powitały Lato na sportowo. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
To była zabawa na 102. Przedszkolaki miały swoje sportowe święto. Maluchy w V edycji Przedszkolnej Ligi Piłki Nożnej powitały Lato na sportowo. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Przedszkolaki na sportowo powitały już lato. W środę maluchy ze Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego i Koszalina wzięły udział w V edycji Przedszkolnej Ligi Piłki Nożnej.
Impreza odbyła się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 18 w Szczecinie. Dzieci grały w piłkę nożną, unihokeja oraz rywalizowały w wyścigach rzędów.

W zmaganiach maluchów aktywnie uczestniczył reprezentant Polski w futsalu i zawodnik Pogoni 04 Szczecin - Artur Jurczak.

Wszyscy uczestnicy sportowej zabawy otrzymali pamiątkowe medale. Organizatorem V edycji Przedszkolnej Ligi Piłki Nożnej Sportowego Powitania Lata był Uczniowski Klub Sportowy Pomiar.
Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty