Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Piotr Przybecki - były reprezentant Polski w piłce ręcznej i zawodnik THW Kiel - został dyrektorem sportowym klubu GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piotr Przybecki - były reprezentant Polski w piłce ręcznej i zawodnik THW Kiel - został dyrektorem sportowym klubu GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piotr Przybecki - były reprezentant Polski w piłce ręcznej i zawodnik THW Kiel - został dyrektorem sportowym klubu GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin.
Przybecki podpisał dwuletnią umowę ze szczecińskim klubem i po 18 latach pobytu za granicą wraca do kraju. Będzie w Pogoni odpowiadał za transfery i współpracę międzynarodową, ma też swoim doświadczeniem i wiedzą wspierać w pracy szkoleniowców szczecińskiej siódemki Rafała Białego i Sławomira Fogtmana.

Piotr Przybecki rozpocznie pracę w klubie GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin od 10 lipca, kiedy to szczypiorniści po wakacjach wznowią przygotowania do nowego sezonu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty