Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Ikona polskiej siatkówki w przyszłym sezonie najprawdopodobniej zagra w barwach beniaminka Orlen Ligi.
- Podpisanego kontraktu jeszcze nie ma, ale to kwestia czasu - powiedziała w rozmowie z Radiem Szczecin prezes zarządu Chemika Police Joanna Żurowska. - Cały czas negocjujemy kwestie finansowe. Jestem optymistką w tej sprawie. Myślę, że się dogadamy.

Małgorzata Glinka wraca do naszej ligi po czternastu latach spędzonych w zagranicznych klubach.

Pierwszy turniej siatkarki z Polic zagrają towarzysko w połowie września. Sezon rozpoczną 5 października.
- Podpisanego kontraktu jeszcze nie ma, ale to kwestia czasu - powiedziała w rozmowie z Radiem Szczecin prezes zarządu Chemika Police Joanna Żurowska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty