My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Szczecinianki zajęły pierwsze miejsce w finałowym turnieju w Warszawie z udziałem ośmiu drużyn. Fot. Facebook MKS Olimpia Szczecin
Piłkarki nożne Olimpii Szczecin zostały Mistrzyniami Polski młodziczek w kategorii wiekowej do lat 13. Szczecinianki zajęły pierwsze miejsce w finałowym turnieju w Warszawie z udziałem ośmiu drużyn.
W stolicy młode piłkarki Olimpii odniosły cztery zwycięstwa, zremisowały dwa pojedynki i przegrały tylko w niedzielnym meczu z wicemistrzem Bielawianką Bielawa 0:1, kiedy losy mistrzowskiego tytułu były już rozstrzygnięte.

Najskuteczniejszą snajperką finałowej rywalizacji została Amelia Bińkowska z Olimpii, która zdobyła siedem bramek. Trenerem złotej ekipy jest Michał Jarmułowicz, ale opiekunem dziewcząt podczas rywalizacji o medale w Warszawie była zawodniczka ekstraligowej Olimpii Karolina Semczyszyn. Siódme miejsce w rozegranych w Warszawie Mistrzostwach Polski młodziczek zajęły piłkarki nożne UKS-u SP 2010 Orzeł Wałcz.