Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Drużyna serbskiego trenera Dejana Brdovića w piątek i w sobotę rozegra dwa mecze o mistrzostwo I ligi. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Drużyna serbskiego trenera Dejana Brdovića w piątek i w sobotę rozegra dwa mecze o mistrzostwo I ligi. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarze Espadonu Szczecin dwa dni spędzą w Krakowie, ale czasu na zwiedzanie Wawelu mieć nie będą. Drużyna serbskiego trenera Dejana Brdovića w piątek i w sobotę rozegra dwa mecze o mistrzostwo I ligi.
Piątkowym rywalem Espadonu jest AGH, a w sobotę przeciwnikiem będzie beniaminek rozgrywek Hutnik Kraków.

Przyjmujący szczecińskiej drużyny Bartosz Pietruczuk spodziewa się zaciętych pojedynków i liczy na dwa zwycięstwa. - Jesteśmy optymistami przed meczami, które na pewno nie będą łatwe. Hutnik awansował do ligi i będzie chciał w niej zostać. AGH też jest bardzo mocny - mówi Pietruczuk.

Wieczorne spotkanie siatkarzy AGH z Espadonem rozpocznie się o godzinie 19 w Krakowie. Sobotni mecz szczecinian z Hutnikiem zaplanowano natomiast na godzinę 18.
Przyjmujący szczecińskiej drużyny Bartosz Pietruczuk spodziewa się zaciętych pojedynków i liczy na dwa zwycięstwa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty