Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica w środę będą bronić pozycji lidera rozgrywek o mistrzostwo Polski. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica w środę będą bronić pozycji lidera rozgrywek o mistrzostwo Polski. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica w środę będą bronić pozycji lidera rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Szczecinianki w 14. kolejce Superligi zmierzą się z Energą AZS Koszalin. Derby województwa zachodniopomorskiego zawsze są emocjonujące i nie mają zdecydowanego faworyta.

Skrzydłowa Pogoni Baltica i reprezentacji Polski Joanna Gadzina spodziewa się zaciętej rywalizacji i liczy na sukces szczecińskiej siódemki w derbowym starciu. - To nie będzie łatwe spotkanie. Zespół z Koszalina to dobra drużyna, pierwszy poważny rywal po przerwie. Chcemy wrócić z wygraną. Zrobimy wszystko, żeby jak najdłużej pozostać liderem - deklaruje Gadzina.

Środowe spotkanie szczypiornistek Energii AZS z Pogonią Baltica Szczecin rozpocznie się o godzinie 18 w Koszalinie.
Skrzydłowa Pogoni Baltica i reprezentacji Polski Joanna Gadzina spodziewa się zaciętej rywalizacji i liczy na sukces szczecińskiej siódemki w derbowym starciu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty