Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

"Niedziela będzie dla nas" to hasło piłkarek ręcznych Pogoni Baltica na drugi finałowy mecz o mistrzostwo Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
"Niedziela będzie dla nas" to hasło piłkarek ręcznych Pogoni Baltica na drugi finałowy mecz o mistrzostwo Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
"Niedziela będzie dla nas" to hasło piłkarek ręcznych Pogoni Baltica na drugi finałowy mecz o mistrzostwo Polski.
Szczecinianki po sobotniej porażce z MKS-em Selgros oddaliły się od złotego medalu. Ekipa trenera Adriana Struzika w rywalizacji play-off Superligi do trzech zwycięstw przegrywa z lubliniankami 0:1.

Bramkarka i kapitan Pogoni Baltica Adrianna Płaczek z sobotniej porażki tragedii nie czyni, bo jest przekonana o dzisiejszej wygranej swojego zespołu. - Nie spuszczamy głów, bo gra jest do trzech zwycięstw. Po ostatnich półfinałach pokazałyśmy, że porażki jeszcze lepiej na nas działają. Będziemy walczyć i stworzymy wielkie widowisko, mam nadzieję, że z happy endem dla Pogoni - zapowiada Płaczek.

Drugi mecz o złoty medal szczypiornistek Pogoni Baltica z MKS-em Selgros
Lublin rozpocznie się o godzinie 14.45 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Bramkarka i kapitan Pogoni Baltica Adrianna Płaczek z sobotniej porażki tragedii nie czyni, bo jest przekonana o dzisiejszej wygranej swojego zespołu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty