Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Halowi piłkarze Pogoni 04 Szczecin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Halowi piłkarze Pogoni 04 Szczecin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Halowi piłkarze Pogoni 04 rozpoczynają nowy sezon rozgrywek o mistrzostwo Polski. W niedzielę, na inaugurację ekstraklasy futsalu, szczecinianie zmierzą się z zespołem Solne Miasto Wieliczka.
W tym meczu w ekipie wicemistrza kraju mogą zadebiutować dwaj nowi futsaliści Pogoni: Łukasz Cymański i Oktawian Solecki.

Drużyna trenera Łukasza Żebrowskiego jest zdecydowanym faworytem premierowego starcia, ale jak mówi kapitan Pogoni 04 Michał Kubik, nie zlekceważy beniaminka rozgrywek, który na pewno zrobi wszystko, aby sprawić niespodziankę.

- Będą chcieli pokazać się z dobrej strony, przy wielu kibicach. Będzie ciężko. Znam niewielu zawodników z tego zespołu. Chyba pierwszy raz w swojej przygodzie futsalowej będę grał z tą drużyną - dodaje. - Mam nadzieję, że to będzie dobry mecz. Liczę też, że wygramy, bo w końcu to my jesteśmy wicemistrzem Polski, ale na pewno nie będzie łatwo.

Mecz Pogoni 04 z zespołem Solne Miasto Wieliczka rozpocznie się o godzinie 14 w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych kibiców futsalu. Dzieci do lat 13 mają też darmowy wstęp.
Drużyna trenera Łukasza Żebrowskiego jest zdecydowanym faworytem premierowego starcia, ale jak mówi kapitan Pogoni 04 Michał Kubik, nie zlekceważy beniaminka rozgrywek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty