Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Paweł Matkowski (w białej bluzie) z Sandra SPA Pogoni Szczecin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Paweł Matkowski (w białej bluzie) z Sandra SPA Pogoni Szczecin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Podbudowani środowym zwycięstwem w Lubinie piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni pojechali do Kwidzyna na mecz z MMTS w Superlidze.
Szczecinianie w starciu z wiceliderem grupy granatowej będą musieli nadal radzić sobie bez kontuzjowanych Mateusza Zaremby i Arkadiusza Bosego. Zdecydowanym faworytem potyczki są szczypiorniści MMTS, ale bramkarz portowej siódemki Paweł Matkowski jest optymistą.

- Jak zagramy konsekwentnie w ataku i tak dobrze w obronie, jak w ostatnim meczu, to dwa punkty zapiszemy na naszym koncie - podkreśla Matkowski.

Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 17 w Kwidzynie.
Paweł Matkowski przed spotkaniem w Kwidzynie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty