Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Po porażce w Bielsku-Białej siatkarze Espadonu ponownie spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Po porażce w Bielsku-Białej siatkarze Espadonu ponownie spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarze Espadonu nadal bez wyjazdowego zwycięstwa w Plus Lidze. Szczecinianie przegrali w sobotę pod Klimczokiem z BBTS Bielsko-Biała 1:3 w 13 kolejce rozgrywek.
Pierwszego i drugiego seta górale rozstrzygnęli na swoją korzyść do 21. Gdy widmo porażki zajrzało w oczy zawodnikom trenera Milana Simojlovića, to zaczęli lepiej grać i wygrali trzecią partię do 19. W zaciętej czwartej odsłonie lepsi byli gospodarze, którzy pokonali beniaminka rozgrywek do 24 i zdobyli komplet punktów.

Po porażce w Bielsku-Białej siatkarze Espadonu ponownie spadli na ostatnie miejsce w tabeli. W kolejnym pojedynku Plus Ligi szczecinianie już we wtorek w hali Azoty Arena zmierzą się z Effectorem Kielce.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty