Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
To będzie hit grupy mistrzowskiej Superligi. Piłkarki ręczne Pogoni Baltica zmierzą się w sobotę z prowadzącym w tabeli Vistalem Gdynia. Szczecinianki wygrały dwa ostatnie ligowe pojedynki i liczą na kontynuowanie dobrej passy.
Drużyna trenera Adriana Struzika musi pokonać Vistal, jeżeli chce zakończyć sezon z medalem. Rozgrywająca wicemistrzyń kraju Białorusinka Hanna Jaszczuk zapewnia, że nie obawia się konfrontacji z liderem i ma nadzieję na kolejny sukces Pogoni Baltica.

- My nikogo się nie boimy. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami ciężki mecz, bo z Gdynią zawsze gra się ciężko, ale mecz jest u nas, w naszej hali. Mamy nadzieję, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Chcemy wygrać - mówi Hanna Jaszczuk.

Spotkanie szczypiornistek Pogoni Baltica z Vistalem Gdynia rozpocznie się o godzinie 16 w hali przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Rozgrywająca wicemistrzyń kraju Białorusinka Hanna Jaszczuk zapewnia, że nie obawia się konfrontacji z liderem i ma nadzieję na kolejny sukces Pogoni Baltica.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty