Pogoń 04 Szczecin.Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Halowi piłkarze Pogoni 04 nadal bez zwycięstwa w grupie mistrzowskiej ekstraklasy futsalu.
Szczecinianie zremisowali w środę na Górnym Śląsku z Clearexem Chorzów 2:2, w drugiej serii spotkań finałowej rundy rozgrywek o mistrzostwo Polski. Do przerwy zespół trenera Łukasza Żebrowskiego przegrywał 0:1. W drugiej połowie do remisu doprowadził Łukasz Cymański a gola dającego prowadzenie wicemistrzowi kraju strzelił Adam Jonczyk. Do zdobycia kompletu punktów zero-czwórce zabrakło 17 sekund, bowiem tuż przed końcową syreną bramkę dla zdobywcy Pucharu Polski na wagę remisu zdobył Tomasz Golly.

Po środowym remisie Pogoń 04 pozostała na piątym miejscu w tabeli i zachowała jeszcze minimalne szanse na zdobycie brązowego medalu w tym sezonie.

W kolejnym ligowym meczu grupy mistrzowskiej futsaliści Pogoni 04 w sobotę w Szczecinie zmierzą się z liderem rozgrywek Rekordem Bielsko-Biała.