Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Siatkarze Espadonu Szczecin walczyć będą w poniedziałek o piąte w tym sezonie zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Rywalem ekipy trenera Michała Gogola będzie zespół Dafi Społem Kielce zajmujący 14 miejsce w tabeli Plus Ligi.

Jak zapewnia rozgrywający Espadonu Tomasz Kowalski szczecinianie na pewno nie zlekceważą niżej notowanego przeciwnika i liczą na wygraną w dzisiejszej konfrontacji z kielczanami.

- Obawiamy się tego meczu i trzeba podejść maksymalnie skoncentrowanym. Musimy wygrać ten mecz. Trzeba odpowiednio wejść w ten mecz i pokazać swoją siatkówkę. Jak zagramy na swoim poziomie, powinniśmy wygrać. W tej lidze dzieją się tak różne rzeczy, że nie możemy czuć się ani przez moment pewni zwycięstwa - przyznał Kowalski.

Poniedziałkowe spotkanie siatkarzy Espadonu z Dafi Społem Kielce rozpocznie się o godzinie 19 w hali Arena Szczecin przy ulicy Szafera.
Jak zapewnia rozgrywający Espadonu Tomasz Kowalski szczecinianie na pewno nie zlekceważą niżej notowanego przeciwnika i liczą na wygraną w dzisiejszej konfrontacji z kielczanami.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty