Po sobotniej wygranej ekipa trenera Adama Gołubowskiego umocniła się na siódmym miejscu w tabeli. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarki nożne Olimpii od zwycięstwa rozpoczęły tegoroczne występy w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianki pokonały w sobotę Mitech Żywiec 3:2 w 12 kolejce ekstraligi.
Do przerwy olimpijki po golach Roksany Ratajczyk i Marianny Litwiniec prowadziły 2:1. W drugiej połowie trzecią bramkę zdobyła Julia Brzozowska zapewniając komplet punktów.

Po sobotniej wygranej ekipa trenera Adama Gołubowskiego umocniła się na siódmym miejscu w tabeli. W kolejnym meczu ekstraligi Olimpia Szczecin za dwa tygodnie na wyjeździe zmierzy się z AZS-em Wrocław.