Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

źródło: https://www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin/
źródło: https://www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin/
Szczecinianki przegrały w sobotę na wyjeździe z Czarnymi Sosnowiec 0:8 w inauguracyjnym meczu ekstraligi kobiet.
Dla trenera olimpijek Adama Gołubowskiego porażka jego podopiecznych nie jest zaskoczeniem, bo - jak mówił przed meczem - drużyna Czarnych jest głównym kandydatem do zdobycia mistrzowskiego tytułu.

- Trzeba sobie powiedzieć szczerze, że Czarne były mocnym zespołem, teraz są jeszcze mocniejsze. Dla mnie w tym momencie, to najsilniejszy zespół w lidze, który uzupełnił swoje pewne braki fajnymi zawodniczkami przed tym sezonem. Przede wszystkim zespół bardzo doświadczony, bardzo twardo grający i dla mnie to najsilniejszy zespół, na papierze przynajmniej, w Polsce i też mają taki bardzo nieprzyjemny styl gry - przekonywał Gołubowski.

Już za tydzień, nasze panie będą mogły zrehabilitować się za klęskę w Sosnowcu. Olimpia w kolejnym meczu ekstraligi zmierzy się z beniaminkiem rozgrywek Akademią Piłkarską LG Gdańsk. To spotkanie olimpijek odbędzie się 15 sierpnia w Szczecinie.
- Przede wszystkim zespół bardzo doświadczony, bardzo twardo grający i dla mnie to najsilniejszy zespół, na papierze przynajmniej, w Polsce i też mają taki bardzo nieprzyjemny styl gry - przekonywał Gołubowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty