Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. MKS Olimpia Szczecin
Fot. MKS Olimpia Szczecin
Piłkarki nożne Olimpii chcą w sobotnim meczu z Akademią Piłkarską LG Gdańsk zdobyć komplet punktów i zrehabilitować się za inauguracyjną porażkę w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianki przed tygodniem w premierowym starciu nowego sezonu przegrały na wyjeździe z Czarnymi Sosnowiec aż 0:8. Ekipa trenera Adama Gołubowskiego zmierzy się w sobotę z beniaminkiem ekstraligi i jest faworytem tego spotkania.

Kapitan zespołu Julia Brzozowska zapewnia, że oprócz zwycięstwa olimpijki chcą zademonstrować widowiskową i dobrą grę.

- Trener mocno próbuje w nas zaszczepić grę piłką, grać krótko, małe gry, cieszyć się przede wszystkim piłką. Coraz lepiej to wygląda i mecze będą przyjemne do oglądania dla kibiców i dla nas również. Bo wiadomo, jak gramy piłką, cieszymy się, to nam się również przyjemniej gra - mówi Brzozowska.

Sobotni mecz Olimpii z Akademią Piłkarską LG Gdańsk w ekstralidze kobiet rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Bandurskiego w Szczecinie. Spotkanie odbędzie się z ograniczoną liczbą kibiców, którzy wcześniej za pośrednictwem mediów społecznościowych szczecińskiego klubu zgłosili chęć obejrzenia rywalizacji pań na trybunach.
Kapitan zespołu Julia Brzozowska zapewnia, że oprócz zwycięstwa olimpijki chcą zademonstrować widowiskową i dobrą grę.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty