Piłkarska reprezentacja Polski do lat 19 zremisowała z Niemcami 1:1 w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Kaliszu.
W pomeczowej serii jedenastek biało-czerwoni przegrali 2:4. W wyjściowym składzie kadry trenera Jacka Magiery był pomocnik Pogoni Szczecin Kacper Kozłowski, który grał do 82. minuty.

Kolejny reprezentant z portowego klubu Hubert Turski na boisku pojawił się w 56. minucie zastępując strzelca bramki Filipa Szymczaka. Turski nie wykorzystał jedenastki w dodatkowej serii rzutów karnych, posyłając piłkę nad bramką.

W czwartkowym spotkaniu zagrał także były piłkarz Pogoni występujący obecnie we włoskim SPAL Ferrara Jakub Iskra.

Mecz w Kaliszu sędziował szczeciński arbiter Artur Aluszyk. W poniedziałek w Brzegu reprezentacja Polski do lat 19 w kolejnym towarzyskim meczu zmierzy się z Czechami.