Cztery medale: złoty, srebrny i dwa brązowe, zdobyły zawodniczki Klubu Kolarskiego Nowatex Ziemia Darłowska Darłowo w drugim dniu Mistrzostw Polski Elity w kolarstwie torowym odbywających się w Pruszkowie.
Złoty krążek wywalczyła w scratchu Daria Pikulik. Trzecia w wyścigu na 40 okrążeń była jej klubowa koleżanka Nikola Wielowska. W sprincie srebrny medal zdobyła Marlena Karwacka, a brąz Nikola Sibiak. Darłowianki w tej konkurencji wyprzedziła - tak jak we wtorkowym wyścigu na 250 metrów ze startu zatrzymanego - Urszula Łoś ze Stali Grudziądz.

W rywalizacji mężczyzn najlepiej z torowców Grupy Kolarskiej Piasta Szczecin w środowych konkurencjach spisał się Konrad Burawski, który zajął 7 miejsce w sprincie.

Mistrzostwa Polski Elity w kolarstwie torowym potrwają w Pruszkowie do piątku.