Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Wygrana, to cel piłkarzy ręcznych Sandry SPA Pogoni na sobotni mecz z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski w Superlidze.
Szczecinianie nieoczekiwanie przegrali - w minioną środę - na własnym parkiecie z Zagłębiem Lubin i doznali trzeciej z rzędu porażki w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.

Sobotni rywal portowców zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i zdobycie kompletu punktów jest obowiązkiem ekipy trenera Rafała Białego.

Patryk Biernacki rozgrywający szczecińskiej siódemki zapewnia, że nie lekceważy przeciwnika i spodziewa się zaciętej walki o zwycięstwo.

- To, że Piotrkowianin jest chyba na ostatnim miejscu w tabeli, to nie ma dla nas żadnego znaczenia, bo tak naprawdę w tym sezonie, patrząc od ostatniego do czwartego miejsca, to widzimy, że każdy z każdym może wygrywać. To jest tak samo ważny mecz jak każdy inny. Wiemy, że Piotrkowianin się nie podłoży i wiemy, że będą dobrze grali. Musimy ten mecz przekuć w sukces - mówi Biernacki.

Mecz Sandry SPA Pogoni z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski rozpocznie się o godzinie 18 w hali przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Spotkanie szczypiornistów będziemy relacjonować w sobotniej sportowej audycji Halo stadion od godziny 18.05
- Wiemy, że Piotrkowianin się nie podłoży i wiemy, że będą dobrze grali. Musimy ten mecz przekuć w sukces - mówi Biernacki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty