Piłkarki nożne Olimpii z punktem pod Wawelem w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianki zremisowały w sobotę na wyjeździe z AZS-em Kraków 3:3 w 17 kolejce ekstraligi.
Do przerwy po bramkach Marianny Litwiniec i Natalii Oleszkiewicz olimpijki prowadziły 2:0. Akademiczki po golach w 74 i 78 minucie Katarzyny Daleszczyk oraz Anny Zapały doprowadziły do wyrównania. Gdy w 88 minucie do siatki krakowianek trafiła Weronika Szymaszek wydawało się, że komplet punktów pojedzie do Szczecina.

Z prowadzenia ekipa trenera Adama Gołubowskiego cieszyła się jednak tylko minutę, bo swojego drugiego gola strzeliła Katarzyna Daleszczyk i mecz zakończył się remisem 3:3.

W tabeli rozgrywek olimpijki zajmują ósme miejsce. W kolejnym spotkaniu ekstraligi piłkarki nożne Olimpii za tydzień w Szczecinie zmierzą się ze Śląskiem Wrocław.