Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pucharowe emocje na Twardowskiego. Halowi piłkarze Futsalu Szczecin walczyć będą w niedzielę w Pucharze Polski. Rywalem pierwszoligowca w 1/32 finału będzie występujący w ekstraklasie Futsal Leszno.
W zespole z Leszna zabraknie w składzie reprezentantów Polski Sebastiana Wojciechowskiego i byłego zawodnika Pogoni 04 Szczecin Dominika Soleckiego, którzy na zgrupowaniu kadry przygotowują się do Mistrzostw Europy w halowej piłce nożnej.

Trener szczecińskiej drużyny Grzegorz Usowicz zapewnia, że jego podopieczni zrobią wszystko, aby sprawić niespodziankę w starciu z wyżej notowanym przeciwnikiem. - To bardzo mocny przeciwnik. Na papierze są faworytem, ale my będziemy przygotowani i jak mawiał klasyk, tanio skóry nie sprzedamy. Brak dwóch reprezentantów może być na naszą korzyść. Postaramy się wyrwać przeciwnikom awans do następnej rundy - powiedział Usowicz.

Spotkanie Futsalu Szczecin z Futsalem Leszno w Pucharze Polski rozpocznie się o godzinie 15 w hali przy ulicy Twardowskiego. Wstęp na pucharowy mecz halowych piłkarzy nożnych jest bezpłatny.
Trener szczecińskiej drużyny Grzegorz Usowicz zapewnia, że jego podopieczni zrobią wszystko, aby sprawić niespodziankę w starciu z wyżej notowanym przeciwnikiem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty