Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Multimedalista skoku o tyczce Piotr Lisek był gościem sobotniej audycji "Aktywna Sobota". To w ramach cyklu "Halo Stadion: Studio" przygotowywanego razem z marką KIA Polmotor.
Lisek opowiedział o swoich początkach w sporcie. Skomentował również ostatnie wyniki, a także zaprosił na wydarzenie "Lisek i przyjaciele", które już 3 września odbędzie się na Jasnych Błoniach w Szczecinie.

W rozmowie sportowiec odpowiada też krytykom: "wrócę silniejszy". Lekkoatleta komentował swoje ostatnie wyniki. Jak sam określił, były one "niesatysfakcjonujące". Zawodnik OSOT-u Szczecin zapowiada jednak, że po przerwie wakacyjnej zamierza wrócić w lepszej formie w przyszłym roku.

- Ciężko jest utrzymać tak wysoką formę przez tyle lat. Co roku walczę, aby skakać jak najwyżej. W tym sezonie może się to trochę nie udało, ale mimo wszystko widzę ludzi, którzy do mnie podchodzą i jak się do mnie odnoszą na przykład w mediach społecznościowych, że wyniki to nie wszystko i już stworzyliśmy sobie furtkę, żeby cieszyć się sportem - mówił Lisek.

Piotr Lisek w ostatnich Mistrzostwach Europy w Monachium nie zakwalifikował się do finałowej rywalizacji.
Zawodnik OSOT-u Szczecin zapowiada jednak, że po przerwie wakacyjnej zamierza wrócić w lepszej formie w przyszłym roku.
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty