Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Agnieszka Korneluk. Fot. www.chemik-police.com/Archiwum
Agnieszka Korneluk. Fot. www.chemik-police.com/Archiwum
Polskie siatkarki odniosły drugie zwycięstwo w drugim meczu Mistrzostw Świata odbywających się w naszym kraju i Holandii. Biało-czerwone po piątkowej wygranej z Chorwacją, we wtorek pokonały Tajlandię 3:0 kończąc wszystkie sety do 17.
Kluczem do sukcesu kadry trenera Stefano Lavariniego była gra blokiem , w którym wyróżniała się środkowa naszej reprezentacji i Chemika Police Agnieszka Korneluk. - Miały wiele kombinacji, ale byłyśmy dobrze przygotowane taktycznie. Koncentracja jest bardzo potrzebna, wszystko zafunkcjonowało. Zapominamy już o tym meczu i skupiamy się na kolejnym.

W kolejnym meczu mundialu reprezentacja Polski zmierzy się w środę wieczorem z Koreą Południową. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.30 w hali Ergo Arena w Gdańsku.
Kluczem do sukcesu kadry trenera Stefano Lavariniego była gra blokiem , w którym wyróżniała się środkowa naszej reprezentacji i Chemika Police Agnieszka Korneluk.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty