Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

Koszykarze Senstation Kotwicy Kołobrzeg nadal walczą o półfinał Suzuki 1. Ligi. W sobotni wieczór pokonali HydroTruck Radom, a w niedzielę spróbują wyrównać stan rywalizacji.
Po dwóch pierwszych przegranych spotkaniach w Radomiu Kotwica była pod ścianą. Czarodzieje z Wydm nie mogli pozwolić sobie na kolejną porażkę, która oznaczałaby koniec sezonu. Przed własną publicznością nie zawiedli i wygrali 73:64. Trener Kotwicy Rafał Frank mówi, że kluczowa była postawa jego zespołu w defensywie.

- Chcieliśmy ten mecz sprowadzić do brudnej gry, do bardzo agresywnej, mocnej obrony, z wieloma faulami w tle. Mieliśmy trochę problemów z atakiem w pierwszej połowie, w trzeciej kwarcie delikatnie to poszło na naszą stronę, w czwartej w końcu zaczęły wpadać ciężkie rzuty, wymuszaliśmy też troszkę fauli. Słowa uznania dla chłopaków, chcieliśmy grać 40 minut - mówi Frank.

Stan rywalizacji wynosi więc 2:1 dla zespołu z Radomia, ale jeszcze dziś Kotwica powalczy o wyrównanie. Początek meczu w hali Milenium o godz.20. Ewentualne piąte spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą sobotę w Radomiu.