Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Piotr Łęczyński. Fot. Pogoń Szczecin
Piotr Łęczyński. Fot. Pogoń Szczecin
Piłkarki nożne Pogoni rozpoczynają dziś nowy sezon rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianki zmierzą się na wyjeździe z AZS-em UJ Kraków w inauguracyjnym meczu ekstraligi kobiet.
W roli trenera portowej drużyny w kobiecej piłce zadebiutuje Piotr Łęczyński, który na tym stanowisku zastąpił chorego Roberta Dymkowskiego.

Nowy szkoleniowiec piłkarek Pogoni Piotr Łęczyński nie ukrywa, że pod Wawelem w starciu z wymagającym rywalem liczy na dobry początek swojej ekipy w ligowych zmaganiach.

- Gramy w Krakowie na sztucznej trawie. Na co dzień trenujemy na naturalnej. Gramy z przeciwnikiem, który lubi grać w piłkę i którego cechuje wysoka kultura gry. Preferujemy podobny styl. Po wielu rozmowach z dziewczynami podchodzimy do tego z wielką ciekawością, ja szczególnie. Czeka nas fajny mecz, mocno piłkarski i mam nadzieję, że wrócimy z trzema punktami z Krakowa - powiedział Łęczyński.

Sobotni mecz AZS-u UJ z Pogonią Szczecin w ekstralidze kobiet rozpocznie się o godzinie 12 w Krakowie.
Nowy szkoleniowiec piłkarek Pogoni Piotr Łęczyński nie ukrywa, że pod Wawelem w starciu z wymagającym rywalem liczy na dobry początek swojej ekipy w ligowych zmaganiach.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty