Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Po przerwie na mecze reprezentacji piłkarze Pogoni powracają do zmagań w ekstraklasie. Szczecinianie zmierzą się dziś na wyjeździe z Piastem Gliwice w 12 kolejce rozgrywek.
Portowcy przed dwoma tygodniami grali w Gliwicach z Ruchem Chorzów i wygrali z beniaminkiem ekstraklasy 3:0. Piast w tym sezonie doznał tylko dwóch porażek i zremisował aż siedem spotkań najwięcej z wszystkich klubów występujących w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.

Obrońca Dumy Pomorza Mariusz Malec ponownie liczy na komplet punktów na Górnym Śląsku choć spodziewa się zaciętej rywalizacji z Piastem. - Na pewno nie będzie łatwo. Mecze z Piastem zawsze są wyrównane i na styk. Musimy grać kompaktowo i ofensywnie. Gramy o pełną pulę. Remisu nie biorę. Jedziemy tam po trzy punkty - zapowiada Malec.

Piątkowy mecz piłkarzy Piasta z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18 w Gliwicach.
Obrońca Dumy Pomorza Mariusz Malec ponownie liczy na komplet punktów na Górnym Śląsku choć spodziewa się zaciętej rywalizacji z Piastem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty