Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Mat. Chemik Police
Mat. Chemik Police
Siatkarki Grupy Azoty Chemika po odpadnięciu z Pucharu CEV powracają do rozgrywek o mistrzostwo Polski. Policzanki zmierzą się dziś z Radomką Radom w 16 kolejce Tauron Ligi.
Prowadząca w tabeli ekipa włoskiego trenera Marco Fenoglio walczyć będzie o 15 zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna z Radomia do wieczornej rywalizacji przystąpi pod wodzą nowego trenera byłego szkoleniowca Chemika Jakuba Głuszaka. Martyna Łukasik przyjmująca polickiego zespołu przyznaje, że zmiana trenera może podziałać mobilizująco na Radomkę, która na pewno będzie groźnym i wymagającym rywalem.

- Wiemy też, że te zmiany trenerów w trakcie sezonu czasem działają na zespół bardzo dobrze. Wiemy też, że zespół z Radomia ma bardzo dobry skład. Także na pewno to będzie kolejne ciężki mecz przed nami. Zobaczymy, czy czymś nas zaskoczą, od kiedy zmieniły trenera, ale na pewno my cały czas musimy się skupiać na swojej grze, bo to jest w tym wszystkim najważniejsze. Jeżeli przejmiemy kontrolę od początku nad tym spotkaniem, to nie powinno być większych problemów, ale najpierw musimy właśnie grać swoją dobrą siatkówkę. - mówi Łukasik.

Niedzielne spotkanie Chemika Police z Radomką Radom rozpocznie się o godzinie 20.30 w hali Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie, Mecz siatkarek będziemy relacjonować w audycji Z boisk i stadionów od godziny 21.05.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty